دانش فردا

برگزاری نمایشگاه اتوکام اصفهان

هر سال در آبان ماه در استان اصفهان رویدادی برای نمایش، فروش و معرفی دستاوردها صنعت مخابرات و کامپیوتر برگزار می گردد. شرکت ها و استارت آپ های زیادی برای معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه حاضر می شوند و دانشگاههای بزرگ استان نیز به برگزاری سمینارهایی می پردازند و آخرین دستاوردهای پژوهشی خود را معرفی می کنند. از سمت دیگر از سال ۹۷ طبق گزارشات دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان، این دانشگاه با هدف حمایت از استارت آپ ها هزینه های غرفه سازی دانشجویان را پرداخت می کند.

طبق آخرین اخبار نمایشگاه اتوکام ، دانشگاه های اصفهان، صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد و خوراسگان به برگزاری سمینار خواهند پرداخت. از دانشگاه اصفهان اساتید برجسته دکتر کمال جمشیدی، دکتر علی بهلولی و دکتر بهروز شاه قلی سخنرانی خواهند کرد. موضوعات مورد بررسی این اساتید “شبکه های هوشمند انرژی و اینترنت اشیاء”  و همچنین “انقلاب صنعتی نسل چهارم” خواهد بود.

اما رویکرد دانشگاه صنعتی اصفهان کمی متفاوت تر از دانشگاه اصفهان خواهد بود، دانشگاه صنعتی اصفهان با اساتید برجسته دکتر سید جلال ذهبی ، دکتر ناصر قدیری، دکتر امیر اخوان و دکتر فرزانه شایق به برسی قابلیت های هوش مصنوعی و داده کاوی خواهند پرداخت. در ادامه لیست کاملی از عناوین مورد بررسی این اساتید بزرگوار درج خواهد شد.

دانشگاه های آزاد اسلامی نیز همپای دانشگاه های دولتی در عرصه معرفی دستاورد های علمی خود هستند و در دو روز انتهایی نمایشگاه به بررسی دستاوردهای پژوهشی خود خواهند پرداخت. علاوه بر دانشگاههای استان سازمان فاوا شهرداری اصفهان نیز با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اولین روز نمایشگاه به معرفی دستاوردهای خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهند پرداخت.

برگزاری نمایشگاه اتوکام اصفهان

دیدگاه‌ها (0)

*
*