محتوای بهینه برای موتورهای جستجو

تولید محتوای بهینه

تولید محتوای بهینه برای موتورهای جستجو یکی از کارهای پیچیده در زمینه وب است، نداشتن دانش کافی در این زمینه می تواند برای یک وب سایت هزینه هایی را در برداشته باشد، اگر جز کسانی هستید که به نوشتن و تولید محتوا در وب علاقه دارید تا پایان این مقاله با ما بمانید.

موضوع محتوا را چطور انتخاب کنم؟

اولین نکته در تولید محتوا داشتن موضوع و هدف است، برای اینکه یک موضوع یا هدف مناسب پیدا کنید لازم نیست به ماه صفر کنید! شما می توانید هر یک از موارد زیر را به عنوان موضوع محتوا در نظر بگیرید: نوشتن درباره مهارتهای خود، نوشتن گزارش یک کار یا سفر، نوشتن شرح حال خود یا انسانهای موفق، تهیه گزارش از شخصیت های برجسته، نوشتن تجربه کار با یک محصول و…..

چطور بنویسم؟

دنیی وب دنیای واژه های قلمبه سلمبه نیست! هر چه می خواهید برای دوستتان تعریف کنید همان را بنویسید، اینجا کلاس انشا نیست که به شما بابت به کار نبردن واژه ها نمره منفی بدهند. البته سعی کنید غلط املایی نداشته باشید!

چطور نوشته ام را برای موتورهای جستجو بهینه کنم؟

راه پیشنهادی ما این است که برای مدتی از افزونه yoast seo در وردپرس استفاده کنید، این ابزار به شما می آموزد که چطور نوشته ای در موتورهای جستجو دیده می شود،  کلمات کلیدی در متن و تعداد تکرار آنها، اسنیپت و بخش های مختلف یک محتوا را می توانید با این افزونه بهینه کنید، سخت نیست برای شروع آموزش تولید محتوای بهینه برای موتورهای جستجو می توانید آموزش بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را مشاهده کنید.

هادی صفری

وبلاگ نویس، محقق در حوزه کسب و کار الکترونیک، مربی فنی و حرفه ای

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*